PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Vína ročníku 2021 od Vinařství Karel Novotný

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
můžeme Vás nyní navnadit na ročník 2021, kdy se po srpnových deštích příliš kvalitní úroda neočekávala, ale zářijové prosluněné dny daly hroznům patřičnou kvalitu a nyní můžeme ochutnávat ročník, který může patřit k těm nejzajímavějším.
 
Prvním vinařstvím, jehož vína ročníku 2021 Vám můžeme nabídnout, je Vinařství Karel Novotný.
 
Black Hill 2021 je cuvée odrůd Sylvánské zelené a Sauvignon. Jeho šťavnatá  chuť přecházející do citrusových tónů s dotekem mandarinky nás zaujme a osvěží.
 
Muškát Moravský 2021 má výraznou vůni květin a citrusů. V chuti můžeme poznat  zelené jablko a  tóny ovocného kompotu. Tento Muškát je opravdu výrazný a chuťově zajímavý.
 
Tramín červený 2020 má jemnou hedvábnou strukturu s vůní růží a fialek,  chuť je potom tvořena medovým dotekem s příjemným zbytkovým cukrem. Víno bylo oceněno GOLD MEDAL GRAND PRIX VINEX 2020.
 
Dornfelder 2020  je výborné víno, které zaujme vůní po tmavé čokoládě a marmeládě z borůvek.  Jeho excelentní struktura je podpořena 12měsíčním ležením na barikových sudech.
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce června
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.