PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Právě k nám dorazila nová vína

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
minule jsme Vám slíbili čtyři nová vína, která jsme právě obdrželi. Náš výběr opět potvrdil, že Vinařství Štěpán Maňák je právem zárukou kvality.
 
Mě osobně nejvíce zaujal Irsai Oliver 2020, oceněný dvěma zlatými a jednou stříbrnou medailí, se svojí muškátovou vůní a s dochutí limetky. Zajímavá kombinace suchého vína a muškátu, ale o to více příjemně překvapí.
 
Další bílé víno, které jsme vybrali je Ryzlink Vlašský 2020, oceněný dvěma zlatými medailemi. Jedná se o klasický vlašák, krášlený na kvasnicích, který zaujme svojí aromatikou sušeného ovoce s podtóny medu.
 
Z červených vín z řady Barrique nás nadchl Dornfelder 2019. Víno ověnčené čtyřmi zlatými a jednou stříbrnou medailí překvapí vůní višňového kompotu s dotykem zralých ostružin a hořké čokolády.
 
Druhé červené víno z řady Barrique Rulandské modré 2019 bylo oceněno šesti zlatými medailemi. Má intenzivní barvu tmavé třešně, ve vůni najdeme sušené švestky v čokoládě, zralé fíky. Chuť je elegantní s tóny tmavé čokolády a jahod.
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce června
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.