PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Přichází léto a naše růžovky

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
s přicházejícím létem dostáváme chuť na vína lehká, šťavnatá, osvěžující. A taková jsou naše růžová vína.  Zákaznickou přízeň si nyní  získala tato vína :
 
Merlot rosé 2018 z Vinařství pánů z Lipé, které nás zaujalo výraznou vůní zahradního ovoce. V chuti potom najdeme stopy zahradních malin a jahod.
 
Rulandské modré rosé & OAK 2019 od Štěpána Maňáka může zachutnat i lidem, kteří "růžovkám" moc neholdují.  Výborně udělané víno s delší dochutí a vůní zralých třešní a jahodového pyré, ocenili i hodnotitelé různých soutěží v roce 2020 zlatými medailemi.
 
Medard 2017 z Vinařství pod Radobýlem je cuvée z odrůd Ryzlink Rýnský, Muller Thurgau, MOPR, Svatovavřinecké a Modrý portugal.  Jde o víno vhodné k plodům moře, k rybám a pokrmům z lososa. Má ovocný charakter, aroma lesních plodů a příjemnou kyselinku.
 
Brioso rosé IGT Mazzolada z odrůdy Merlot je jedno z našich italských skvělých vín. Lehce perlivé víno s výraznou ovocnou vůní si vychutnáte samotné i jako aperitiv k italským jídlům.  
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce června
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.