PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Vinařství Víno Sýkora

Víno Sýkora je rodinná firma zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků.

Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Vinařství klade vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahuje vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality. Vína jsou vyráběna v maximálně technologicky vybaveném vinařském provozu, který disponuje nejenom Cros-flow filtrem, ale i automatickou plnící linkou, pneumatickým lisem a jiným velice moderním zařízením.

Ve vinařství je možné ochutnat i štrůdl z hroznové mouky, bagetku s vinným olejem, nebo hroznovou marmeládku s domácím sýrem.

Pro  uspokojení všech zákazníků jsou v nabídce nejenom vína moravská zemská a přívlastková, ale také vína sudová.

 
174
3981174398

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem