PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

O nás

Jmenuji se Vladislav Kos a víno mám rád od vojny, kdy jsem sloužil s přáteli, jejichž rodiny měly malá vinařství. Od té doby jsem víno vyhledával ve vinotékách a později u samotných vinařů. V současnosti navštěvuji otevřené sklípky, různé degustace a výstavy a vybírám kvalitní vína pro nově založený Vinný klub s ohledem na poměr cena-kvalita. Vína jsou od menších vinařů i od jednoho z největších. Každé víno má své specifikum a je určeno pro jiného konzumenta a jinou příležitost. Věřím, že námi vybraná vína si své příznivce najdou. Ne každému bude chutnat víno, které sesbíralo ceny na soutěžích, pro každého nejsou určena ani vína, která mají jisté specifikum. Ať je to podíl zbytkového cukru, podíl kyselin, lehká a těžká vína, odrůdy, stáří vína a pod. Nabízíme pouze vína, která jsme sami ochutnali a která nás něčím zaujala. S výběrem vína vám vždy rádi poradíme.

O Vinném klubu

Cílem Vinného klubu je nabídnout stálým zákazníkům výhody v podobě slev při nákupu, přednostního přístupu k novinkám a pozvánek na námi pořádané akce. Každý zákazník, který provede registraci, se automaticky stává členem Vinného klubu a získává slevu 5 % na všechny produkty v obchodu. Pro členy klubu budou také pořádány pravidelné degustace či soutěže (např. o návštěvu ve vinařství spojenou s degustací). Zároveň si budou moci zvolit pravidelnou zásilku vín (měsíční, čtvrtletní) a přednostně se dozví o novinkách v nabídce, včetně Svatomartinských specialit.

Na základě jednání s vedoucím prodejny Stavebnin Unibrick v Nepomuku panem Černým poskytujeme slevy na kartu Unibrick 5  %. Registrací s kartou Unibrick se stáváte členy klubu a můžete využívat výhody karty Unibrick i členské výhody Vinného klubu Pod Kapličkou s.r.o.

Jsme partneři programu SPHERE a  CARTE, poskytujeme v programu SPHERE a CARTE na vína slevu 5 %. Sleva bude poskytnuta v košíku, po zadání kódu, který se dozvíte na www.sphere.cz

Na základě rozhodnutí prezidenta klubu může být člen klubu zařazen do skupiny VIP a využívat její výhody. Jednotlivé slevy se nesčítají.

 

Ať nám společně chutná

S úctou

Vladislav Kos