PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Dvě nová vína vhodná na letní osvěžení

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
máme pro vás dvě novinky z Vinařství Karel Novotný, které potěší vaše jazýčky. Obě vína jsou charakteristická výraznou, osvěžující příchutí letního zralého ovoce. Věříme, že vám přinesou osvěžení při chvílích odpočinku s přáteli.
 
Cuvée Rosé TWICEsložené z odrůd Syrah + Merlot překvapí svojí decentní aromatikou červeného grepu a jahod, v chuti je víno široké, doplněné o tóny nepáleného dubového sudu z Francie.
 
Sauvignac 2021 (v ČR málo pěstovaná odrůdanavazuje na svého velmi úspěšného předchůdce ročníku 2020, který byl brzo vyprodán. Na rozdíl od roku 2020, kdy bylo víno polosuché, je nyní ročník 2021 polosladký. Víno je polosladké na spodní hranici stupnice,  jeho tóny černého rybízu a angreštové marmelády zaujmou i vínoznalce, kteří sladší vína nepreferují.
 
Tyto novinky a další vína z Vinařství Karel Novotný budete moci brzo ochutnat na našich degustacích.
První proběhne v Srbech 11. 6., v Praze připravujeme na konec června, nebo začátek července.
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce června
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.
 
Cuvée Rosé TWICE 2021 KNSauvignac 2021 KN