PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Novinka z Lahoferu, frizzante v plechu

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
děkujeme všem účastníkům degustace v Praze za vytvořené příjemné prostředí. Bylo velmi milé Vás po dlouhé době vidět a připít si sklenkou skvělého vína. Další degustace, tentokrát v Srbech, má již svůj termín 30. 7. 2022. Budeme ochutnávat vína z Velkopavlovické podoblasti, od vinaře z Čejkovic, Víno Sýkora.
 
Novinka Frizzante v plechu od Vinařství Lahofer si již našla své příznivce, kteří oceňují letní osvěžení po menších dávkách. Můžete vybírat ze tří variant, Müller Thurgau suché, Svatovavřinecké rosé polosladké a velmi oblíbená Pálava polosladká. Tak, jako je v autě autolékárnička, stejně tak poslouží balení 250 ml jako první pomoc žíznivým milovníkům lehce perlivých vín.
 
Vzhledem k současné situaci se nechá očekávat zdražení vín, tak si pojďme ještě vychutnat kabinetní vína od Lahoferu za původní ceny. Naše doporučení najdete níže na této stránce.
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce roku.
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.
Frizzante Pálava_plechovka La_1Frizzante Svatovavř. rosé_plechovka LaFrizzante MT_plechovka La