PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Nové vinařství v naší nabídce

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
vítáme u nás nové vinařství z Velkopavlovické podoblasti, a to vinařství Víno Sýkora z Čejkovic. Navazuje na zkušenosti čtyř generací vinařících předků a klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů. V nabídce najdeme nejen přívlastková vína, ale i vína sudová, vínovici, fortifikovaná vína, likéry, mošty, vinný olej a hroznovou mouku.
 
Následující vína jsou ta, která nás oslovila nejvíce:
 
Hibernal BIO 2018 nás zaujal svojí vůní tropického ovoce a chutí s příměsí manga, rozinek, broskví. Ročník 2018 byl pro vinaře skvělým a i vína pocházející z tohoto ročníků nás nadchnou.
 
Regent 2016červené víno méně známe odrůdy, patřící do PIWI odrůd, se podobá francouzským vínům z údolí řeky Rhony. Má barvu zralých višní, ve vůni nalezneme drobné lesní ovoce, třešně a černý rybíz. Hodí se k hovězím masům, ke zvěřině a ke steakům.
 
Cabernet Cortis 2015odrůda rovněž patří do skupiny PIWI odrůd. V chuti můžeme rozeznat červené ovoce, čokoládu a černý rybíz. Po 12měsíčním zrání v barikových sudech má víno velký potenciál k archivaci. Víno získalo stříbrnou medaili na VINALIES INTERNATIONALES  2019 v Paříži.
 
Celou naši nabídku vín z Vinařství Víno Sýkora budete moci ochutnat na našich degustacích, z nichž první bude 30. 7. 2022 v Srbech. Jste srdečně zváni.
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce roku.
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.
 
Hibernal 2018 BIO VSCabernet Cortis 2015 VSRegent 2016 VS