PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Představujeme nová vína z vinařství Waldberg

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
dovolujeme si vám představit vybraná vína dalšího zástupce Znojemské podoblasti, z vinařství Waldberg, které patří do skupiny Lahofer. Podrobnosti o vinařství najdete na našich stránkách. Vína, která vám dnes představíme, byla vybrána odbornou komisí časopisu WINE & Degustation do rubriky Vína měsíce března 2021.
 
Hibernal 19 je polosladké jakostní víno s přívlastkem Výběr z hroznů, které zaujme barvou lipového květu, ve vůni se projeví tóny broskví, černého rybízu a citrusových plodů. Šťavnatou chuť bílého grepu potom doplňuje příjemný zbytkový cukr (30,7 g/l).
 
Chardonnay 19  je polosuché jakostní víno s přívlastkem Pozdní sběr, které překvapí jemnou zlatavou barvou, výraznou vůní pomerančového květu a tropického ovoce. V chuti nalezneme stopu vyzrálého pomeranče a manga.
 
Scheurebe 19 je suché jakostní víno s přívlastkem Pozdní sběr, které se prezentuje barvou s odleskem zlata, jemnou medově muškátovou vůní s nádechem citrusů a broskví. Příjemnou ovocnou chuť doplňuje výrazná kyselinka s dlouhou dochutí.
 
IMG_20210321_101230