PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Ochutnali jsme pro Vás

Hezký den,
 
na sobotní srbské ochutnávce jsme měli možnost se seznámit s novými italskými víny i ochutnat moravské stálice od Štěpána Maňáka.
 
MAZZOLADA PINOT GRIGIO je žluté, slámové barvy, zřetelné, příjemné vůně suchého sena a zelené ořechové slupky, s elegantní, velmi silnou chutí skvělé perzistence. Skvěle se hodí k bylinné kuchyni, výraznějším předkrmům, polévkám a pokrmům s vejci. Výborné také se zralými sýry, prosciuttem a
uzeninami.
MAZZOLADA ROSÉ BRIOSO slabě růžové barvy s fialovými odlesky, výrazné, ovocné vůně. Jeho příjemná perlivost, zbytek po fermentaci, se skvěle doplňuje se svěží, sametovou chutí se stopou mandle.
Perfektní víno na volný čas, jako aperitiv nebo s tučnějšími it. předkrmy.
CABERNET SAUVIGNON TERRE DI CHIETI IGP CASTANOVE CREA
Barva tohoto vína je rubínově červená. Vůně je široká s příjemně pikantním nádechem a s dotykem černých třešní, malých bobulí, zeleného pepře a suchého sena. Víno je plné, v dochuti cítíme dotek malin a ostružin. Víno je elegantní a v chuti intenzivní.
Doporučujeme k pečeným červeným masům, dušeným masům, k marinovaným steakům a k zvěřině v omáčce. Vhodné je podávat k lanýžům, k pizze se žampiony a k milánskému risottu.
DSC_1869