PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Ochutnali jsme pro Vás nová vína z Radobýlu

Hezký den,
 
máme pro Vás novinky našeho obchodu. Dovezli a ochutnali jsme pro Vás nová vína ročníku 2019 z Vinařství Pod Radobýlem. Vinařství se specializuje na suchá vína a v nabídce je opět jejich vyhlášený MOPR 2019. Nabídku dále obohatili o Ryzlink rýnský, Rulandské šedé, Tramín, Chardonnay Muller Thurgau a Pinot Noir rosé. Všechna vína jsou suchá, některá kabinetní, jiná zemská a nebo i s přívlastkem pozdní sběr.  Je pravopu, že těm, kteří mají rádi polosladká a sladká vína se touto nabídkou nezavděčíme, ale milovníci suchých vín si mohou vychutnat čedičové podloží vrchu Radobýl, kde většina vín je pěstována. Ochutnejte a uvidíte, že si vína z Radobýlu časem zamilujete.
 
Pro Pražáky mám příznivou zprávu, že na 1.10. je opět v hotelu INOS od 18 hodin plánována degustace vín Vinařství Štěpán Maňák, budeme od 28.8. do 29.8. ve Vinařství na nákupu. Pevně doufáme, že nám situace kolem COVID degustaci umožní. Budou zastoupena všechna vína od suchých po polosladké. Kapacita bude omezena na dvacet míst, takže komu se  po degustaci stýská můžete již rezervovat.
 
V Srbech se degustace uskuteční buď 10.10., nebo 17.10.
 
Komu již zásoba našich vín došla, stále dotujeme dopravu službou Messenger po 6 kusech cenou 50 Kč, takže doprava Vás vyjde na 100 Kč.
 
Hezký zbytek prázdnin s našimi víny.