PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Nová vína v naší nabídce

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
jistě víte, že nejčastěji nabízím vynikající vína z vinařství Štěpán Maňák. Je to moje srdeční záležitost. Vynikající vína, skvělí a poctiví vinaři. Sázka na jistotu.
Nedávno jsem při procházení výsledků soutěže Vinex 2021 objevil i oceněná vína od hlavního enologa vinařství Štěpáín Maňák, pana Karla Novotného.
Požádal jsem ho tedy o nějaké vzorky a máme nyní možnost ochutnat i skvělá vína tohoto vinaře, který o sobě říká, že jsou "butikové vinařství"
Prvním vínem je MZV Veltlínské zelené 2020 SIGNATURE. O tomto víně vinař tvrdí, že je jeho srdcovou záležitostí. Velmi šťavnatý Veltlín zelený. Vůně čerstvého ovoce a rozkrojeného zeleného jablíčka.
Druhým vínem je velmi málo pěstovaná odrůda u nás a to Sauvignac. Tato odrůda má původ ve Švýcarsku, je známá od roku 2014 a jedná se o křížence Sauvignon × Riesling x neznámý partner rezistence. Odrůda typu PIWI, odolná proti plísním a hnilobám. zaujme vůně černého rybízu a třeného zeleného listu, chuť je velice šťavnatá po angreštové marmeládě.
Třetím vínem je potom Pinot Noir 2020 ELEMENTS. Co může být lepší než Pinot výzrálý 12 měsíců na barriqovém dubovém sudě? Vůně švestkových povidel a chuť tmavé čokolády, tak tohle je přesně tento Pinot.
Ojednávku těchto vín, můžete doplnit i o vynikající vína Štěpána Maňáka, ze Sonberku, nebo i ostatních vinařství a využít stále platnou nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč.
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na vámi požadovanou částku.