PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.
 

KÁVA BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA 500 g

 

100% Arabica z Brazílie

Super jemná, mimořádně voňavá a sladce čokoládová. Káva z populární brazilské plantáže Fazenda da Lagoa (Farma u jezera) patří k nejvyhledávanějším na světě. Dozrává v náruči deštného pralesa, obklopena horami a křišťálovými jezery. Pražíme ji středně intenzivně, abychom uchovali její dokonalé hladké tělo a ovocné aroma.

Dostupnost Na dotaz
426 Kč
Kód produktu 1100
Kategorie Potraviny
Položka byla vyprodána...
 

Nízká kyselost a kombinace sušeného ovoce s čokoládou dělá z této kávy nápoj pro jakoukoli příležitost. Středně plná, nasládlá chuť zaujme pravidelného konzumenta i svátečního kávomilce. Pěna je velmi trvanlivá, světlá a hustá.

Brazílie Yellow B. Fazenda da Lagoa je sbírána ručně, stejně tak se třídí a suší. Ke zpracování kávových zrn se používá mokrá metoda, to znamená, že farmáři nasypou plody kávovníků do vody – z hladiny seberou nezralé a nekvalitní bobule a zbylé peckovice protlačí i s vodou speciálními drticími plechy. Tak jsou odstraněny slupky a dužina. Následující fermentace je přísně dozorována, protože zásadně ovlivňuje výslednou chuť kávy. Sušení probíhá ve dvou krocích – nejprve na slunci, pak v sušárnách.

Hmotnost 0.5 kg