PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Pomáháme

Od 1.4.2018 budou pravidelně 2 Kč z každé prodané lahve, nebo BIB 5L putovat na dobročinné účely.

Pomáháme:

- každoroční příspěvky pro Zajíčka na koni http://www.zajiceknakoni.cz/, který provozuje kavárnu, kde zaměstnává lidi s handicapem

- každoroční příspěvky Malířům malujícím ústama, nohama (www.umun.cz)

- spolupráce v obci Srby, okr. Plzeň jih 

- podpora projektu Dobrodruzi skupiny Raitaile  https://www.facebook.com/railtale/ při podpoře hospicu Domov v Plzni v roce 2018 a 2019.

- první rok (2018) našeho shopu jsme prodali 678 lahví vína a BIB, tzn. 1356 Kč z prodeje vína putuje tentokrát pro Řád templářských rytířů  (Svrchovaný řád chrámu       Jeruzalémského) O.S.M.T.J -  https://osmtj.info/, který podporuje děti z dětských domovů při nelehkém vstupu do života. Tomuto řádu jdou i pravidelné měsíční  příspěvky.

- druhý rok (2019) našeho shopu bylo prodáno 917 lahví vína a BIB, tzn, 1834 Kč bude směřovat plzeňskému hospici DOMOV. Částku majitel navýší na  5 .000 Kč.     Posláno přes portál Darujme.

- třetí rok (2020) našeho e-shopu byl ovlivněn restrikcemi okolo viru COVID 19, takže tržby nedosáhly ani předchozího roku. Přesto majitel pan Kos opět navýšil částku, která bude poslána na dobročinné účely na 5.000,- Kč. Opět bude zasláno  plzeňskému hospici DOMOV.

- podpora nemocnicím a příspěvek na obědy pro zdravotníky přes Nadaci Via, portál Darujme v roce 2020.

2021

- podpora postižené Moravě po tornádu - příspěvek 10 000,- na mzdu klempíře - pokrývače

- podpora postiženým vinařům příspěvkem vstupné z degustace a další vybrané peníze, bude posláno přes akci Rytířů vína - (charitativní degustační akcie Komturátu Bohemia a Komturátu Brno ve čtvrtek 22.7. v hotelu Quality Hotel Brno Exhibition Center).