PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Tip na letní bublinkové osvěžení

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
horka pořád přetrvávají, tak nás oslovují letní lehká vína a také frizzante. Jedno nové frizzante jsme nakoupili z italského vinařství Mazzolada.
 
Chardonnay Frizzante Mazzolada je osvěžující jemně perlivé víno, které zaujme travními tóny s dotekem zeleného jablka a kiwi. Překvapivě rychle se téměř vyprodalo, ale očekáváme další dodávku.
 
Brioso rosé IGT Mazzolada pochází z Benátské provincie, po fermentaci dozrávalo v nerezovém tanku. Jeho příjemnou perlivost skvěle doplňuje sametová chuť se stopou mandlí.
 
Frizzante rosé z vinařství Sýkora jsme již zmiňovali, ale jeho výrazná chuť s vůní lesních jahod si natolik získala Vás zákazníky, že ho opět doporučujeme. Také je již téměř vyprodáno, ale koncem srpna bude sklad doplněn.
 
Nabídku dopravy zdarma nad 1500 Kč přes službu Messenger jsme se z důvodu Vaší poptávky rozhodli prodloužit do konce roku.
 
Pokud chcete víno jako dárek a nejste si jisti, že správně vyberete, celoročně nabízíme dárkové poukazy na 250, 500 a 1000 Kč, ale můžeme poukaz připravit i na Vámi požadovanou částku.
Chardonnay-frizzante-2-132x510