PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Oblíbené FORTO opět skladem

Vážení a milí členové a přátelé našeho klubu,
 
dnešní zprávou potěšíme především příznivce sladších červených vín typu portského. Opět jsme naskladnili oblíbené fortifikované víno Forto 2018 z Vinařství pod Radobýlem. Toto dezertní víno nás nadchlo hned při prvním ochutnání. Sytě povidlovou barvou krásně doplňuje vůně jahodového džemu a příjemně nasládlá ovocná chuť, ve které můžete poznat fíky nebo rozinky. Bylo vyrobeno z odrůdy Fratava a během výroby byla fermentace přerušena přídáním vinné pálenky, proto má vyšší procento alkoholu. Poté zrálo 2 roky v sudech z francouzského dubu. Věříme, že si tuto novinku zamilujete stejně jako my. 
 
Jelikož už pracujeme na přípravách první online degustace, připomínáme možnost vyplnit formulář, na základě něhož zvolíme formát degustace. Pokud se plánujete online degustací účastnit, budeme rádi, když formulář vyplníte a dáte nám vědět, jaká vinařství vás zajímají nejvíce nebo jaký počet vín chcete během degustace ochutnat. Je potřeba ale vzít v úvahu, kolik lidí by se u Vás na degustaci podílelo a kolik lahví byste byli schopni během degustace zkonzumovat...Děkujeme!