PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Ke krbu a k pohodě

I když sezona letních grilovaček je ještě v nedohlednu, nic nám nebrání , abychom mohli vychutnat skvělá vína třeba při romantické večeři u krbu. Plápolající polínka, tichý praskot a vůně vyschlého dřeva a ........... naše vína k tomu. Co více si můžete přát???

Alibernet 2015

Víno s temně sytou barvou, zrálo v dubových sudech,chuť připomíná vyzrálé pstružiny a černý rybíz

Doporučujeme: k červeným hovězím masům.

Fratava 2016

je odrůda, která byla začleněna do SOK v roce 2008, vznikla křížením odrůd Frankovka a Svatovavřinecké.

Díky své pevné struktuře ji lze doporučit jako doplněk k různým úpravám tmavého masa, ke grilovaným a kořeněným pokrmům.

Víno jemně višňové barvy má intenzivní aroma lesního ovoce, hřebíčku a vavřínu. Chuť je výrazná kořenitá s pepřovou tříslovinkou a výrazem peckovitého ovoce. Chuť dlouho doznívá. Víno bylo pouze hrubě filtrováno, aby nedošlo k narušení harmonie.

Pint Noir 2016

Macerace probíhala v sudech ze slavonského a francouzského dubu, kde zrálo víno po dobu 3 měsíců, potom proběhlo šetrné lisování. Kupáž obou variant sudů a nerezu a další zrání v dubových sudech a nerezu po dobu 14 měsíců. Lahvování duben 2018.

Víno je vskutku vymazlené a dokazuje, že i v Čechách se nechají vyrobit skvělá červená vína.

Ideální k pečeným masům, k letní grilovačce, zvěřině, drůbeži, také k pokrmům zhub, a k různým druhům sýrů. 

Rubínová barva je typická pro rulandské modré z chladnějších oblastí. Vůně charakteristická pro danou odrůdu červeného bobulového ovoce s nádechem hořké čokolády. V chuti třešeň s kořeněnou tříslovinkou a s dlouhým závěrem.

 

Omezená nabídka do doprodání posledních kusů, sleva při zakoupení všech třech vín najednou do 14.2. nebo do vyprodání zásob.

https://www.vkpodkaplickou.cz/vino/alifrapin/