PLATBY PŘES BRÁNU PAYS JSOU ZRUŠENY. PAYS JE PRO NAŠE POTŘEBY DRAHÝ. PRO PŘEPOSLÁNÍ Z ÚČTU PAYS NA NÁŠ ÚČET ÚČTUJE DALŠÍ POPLATKY.

Plaťte s Trisbee, ušetříte k vaší slevě dalších 10%

Milí členové a přátelé našeho klubu,
 
jedním ze způsobů, jak můžete platit našemu e-shopu, je služba Trisbee. Tato služba umožňuje rychlé platby prostřednictvím chytrého mobilního telefonu a nově nabízí takzvaný cashback. Pokud uhradíte svou objednávku prostřednictvím služby Trisbee, vrátí vám 10 % z ceny objednávky zpět. Pro využití cashbacku není třeba uvádět žádný slevový kód, vše proběhne automaticky. Limit pro slevu 10% na jednu platbu jsou 3 tisíce Kč, cashback proběhne 5. dne následujícího měsíce, kdy jsou peníze připsány na váš účet Trisbee.
 
Jak zaplatit přes Trisbee?
Stačí si stáhnout do vašeho chytrého telefonu aplikaci Trisbee, převést na Trisbee účet peníze a můžete touto službou zaplatit u všech obchodníků, kteří nabízejí možnost platby přes Trisbee. Samotná platba probíhá přes QR kód, který načtete z faktury svým mobilním telefonem, takže nepotřebujete platební kartu ani nemusíte složitě opisovat platební údaje. Nebo si obchodníka najdete ve svém účtu Trisbee podle jeho názvu. Služba je zdarma pro zákazníky i drobné obchodníky.
Více informací o platbě prostřednictvím služby Trisbee najdete zde: https://www.trisbee.com/cs/faq/uzivatel
 
3 tipy na vína k letnímu grilování
Počasí nám konečně přeje a láká k letnímu grilování a posezení na terase s přáteli. Vybrali jsme pro vás 3 tipy na vína, která se skvěle hodí na léto.
 
Frizzante Muškát Moravský z Vinařství Vinný dům jsme si oblíbili my i návštěvníci našich degustací. Toto osvěžující polosladké víno má krásnou muškátovou vůni a v chuti můžete poznat meruňky a akátový med. Doporučujeme konzumovat lehce podchlazené nebo s kostkou ledu.
 
Mezi vína, které si během léta rádi vychutnáme, rozhodně patří růžová vína od Štěpána Maňáka, který se svým vinařstvím každoročně získává ocenění v České republice i za jejími hranicemi. Ať už zvolíte Merlot rosé & oak, který zrál v sudu, Cabernet Sauvignon nebo Rulandské modré, věříme, že budete spokojeni. Všechna zmíněná vína příjemně překvapí šťavnatou ovocnou chutí, ve které nejčastěji najdeme jahody a maliny.
 
I když v létě volíme spíše lehčí bílá vína, grilované maso se skvěle doplňuje s víny červenými. Náš výběr proto uzavřeme tipem na červené víno, a tím je Rulandské modré 2017 z Vinařství pánů z Lipé. Krásně vyzrálé víno plné chuti se stopami švestkových povidel si nejlépe vychutnáte s pečenými masy, zrajícími sýry a v dobré společnosti.
 
Přejeme vám krásné léto s našimi víny.
 
Vladislav Kos
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.